Курси підвищення кваліфікації для педагогічних працівників, які викладають основи здоров’я, безпеку життєдіяльності та впроваджують превентивні проекти в закладах загальної середньої освіти області
Інформуємо, що згідно з Вашими замовленнями КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» проводить понад державне замовлення за індивідуальною формою навчання курси підвищення кваліфікації для педагогічних працівників, які викладають основи здоров’я, безпеку життєдіяльності та впроваджують превентивні проекти в закладах загальної середньої освіти області, у терміни з 11.03 по 26.03.2019 р.:
11.03.2019 р. - І етап (очний);
12.03 - 24.03.2019 р. – ІІ етап (індивідуальна робота);
25.03 – 26.03.2019 р. – ІІІ етап (очний).
Здобувачам освіти які беруть участь у зазначених вище курсах на 11.03.2019 року мати при собі копії сертифікатів:
- навчання з методики викладання предмета «Основи здоров’я» у закладах загальної середньої освіти на засадах розвитку життєвих навичок за 40-годинною програмою;
- онлайн-курс «Вчимося жити разом» (30 годин);
- онлайн-курс «Основи здоров’язбережної компетентності» (60 годин);
- навчання за програмою тренінгового курсу «Основи соціальної та здоров’язбережної компетентності педагогічних працівників закладів освіти Кіровоградської області, які навчатимуть учнів відповідно до концепції «Нова українська школа» (15 годин).
Нагадуємо, що навчання буде організовано відповідно до Порядку (нова редакція) підвищення кваліфікації педагогічних працівників на курсах у комунальному закладі «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» за індивідуальним навчальним планом.
Здобувачі освіти мають прибути до інституту з матеріалами докурсового завдання і проектом випускної роботи відповідно до тем поданих нижче.
Теми випускних робіт:
- Шляхи оптимізації особистісно зорієнтованої системи навчання в контексті викладання предмета «Основи здоров’я» та превентивних проектів.
- Інновації в освіті: зміст, види, застосування в процесі викладання.
- Формування навичок здорового способу життя в контексті Нової української школи. Упровадження сучасних здоров’язбережних технологій навчання у практичну діяльність учителя.
- Використання ідей В.О. Сухомлинського у процесі формування здорового способу життя в сучасних умовах.
5. Розвиток здоров’язбережувальної компетентності учителів основної школи у системі післядипломної освіти».
6. Науково-методичний супровід викладання основ здоров’я, безпеки життєдіяльності та впровадження превентивних проектів: методичні рекомендації.
7. Зміст і форми науково-методичної роботи з профілактики дитячого травматизму у рамках проведення Тижнів знань з безпеки життєдіяльності.
8. Науково-методичний супровід підготовки педагогічних працівників, які впроваджують здоров’язбережні технології навчання, щодо професійного зростання у міжкурсовий період.
9. Інноваційні технології в освітньому просторі підготовки педагогів у сфері охорони праці та безпеки життєдіяльності.
10. Упровадження ідей В.О. Сухомлинського щодо зміцнення здоров’я школярів в освітній процес навчальних закладів.
Желєзнова Тетяна Петрівна: 066-268-22-06, 097-764-67-87.
|